Ballina Etiketimet Zgjedhe

Etiketim: zgjedhe

Paralajmëron Dimovski: Kush përpiqet të zgjedhë kryetarin me forcë, do të...

Deputeti i VMRO-DPMNE -së, Ilija Dimovski, pas takimit koordinues të partive tha se është praktikë që kryetari i Komisionit për zgjedhje dhe emërime të...

Lajmet e fundit