Ballina Etiketimet Zgjedhjet e dhjetorit

Etiketim: zgjedhjet e dhjetorit

Gruevski thotë se është i gatshëm t’i fitojë zgjedhjet e dhjetorit

“Jemi të gatshëm për fitore të fuqishme dhe të madhe e cila do t’i sigurojë stabilitet Republikës së Maqeodnisë, presporitet ekonomik qytetarëve pavarësisht përkatësisë...

Zaev në Vjenë: Zgjedhjet më 11 dhjetor janë referendum për Maqedoninë

“Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, në Institutin e njohur Evropian, Forumin për Dialog Ndërkombëtar Bruno Krajski në Vjenë, mbrëmë ka mbajtur ligjëratë me temë...

Lajmet e fundit