Ballina Etiketimet Zgjedhjet e parakohshme parlamentare

Etiketim: zgjedhjet e parakohshme parlamentare

ANALIZË/ Ngritja dhe rënia e Lëvizjes Besa, rezultatet e zgjedhjeve tregojnë...

Lëvizja Besa ishte një parti politike që për herë të parë garoi në zgjedhjet e vitit 2016 ku njëkohësisht ishte edhe befasia e atyre...