Ballina Etiketimet Zgjedhjet ne amerike

Etiketim: zgjedhjet ne amerike

Zgjedhjet në SHBA, një lajm i mirë për Hillary Clinton

Hillary Clinton ka marrë një lajm shumë të mirë. Clinton udhëheq me votë popullore ndaj presidentit të zgjedhur, Donald Trump me mbi 1 milionë...

Voton djali i Donald Trump, por bën një gabim që mund...

Sot po zhvillohen zgjedhjet presidenciale në SHBA dhe padyshim është një ditë shumë e shënuar jo vetëm për Amerikën dhe amerikanët por për të...

Lajmet e fundit