Ballina Etiketimet Zgjedhjet parlamentare ne maqedoni

Etiketim: zgjedhjet parlamentare ne maqedoni

Gruevski thotë se është i gatshëm t’i fitojë zgjedhjet e dhjetorit

“Jemi të gatshëm për fitore të fuqishme dhe të madhe e cila do t’i sigurojë stabilitet Republikës së Maqeodnisë, presporitet ekonomik qytetarëve pavarësisht përkatësisë...

Matematikat e partive për zgjedhjet e 11 dhjetorit

LSDM-ja paralajmëroi se bartësit dhe emrat të kandidatëve tjerë do të preznetohen në kongresin e 6 nëntorit. Lideri i partisë Zoran Zaev thotë se...

Lajmet e fundit