Ballina Etiketimet Zgjedhjet parlamentare

Etiketim: zgjedhjet parlamentare

ANALIZË/ Ngritja dhe rënia e Lëvizjes Besa, rezultatet e zgjedhjeve tregojnë...

Lëvizja Besa ishte një parti politike që për herë të parë garoi në zgjedhjet e vitit 2016 ku njëkohësisht ishte edhe befasia e atyre...

VMRO-DPMNE: Opozita frikësohet nga zgjedhjet

VMRO-DPMNE ka reaguar ndaj deklarimit të sekretarit të LSDM-së Oliver Spasovski se u konfirmua se në listën zgjedhore ka votues fantomë. Në reagimin me shkrim...

Lajmet e fundit