Ballina Etiketimet Zgjedhjet shba

Etiketim: zgjedhjet shba

Presidencialet/ Ndodh e papritura, Trump fiton terren ndaj Clinton

Edhe një herë Trump i është afruar ndjeshëm rivales së tij demokrate, Clintonit, duke e bërë garën edhe më të ethshme. Kështu, Clinton nuk gëzon...

Trump adresoi kritika ndaj mediave dhe marrëveshjeve tregtare

I nominuari republikan për president amerikan, Donald Trump, i ka kritikuar mediat, marrëveshjet tregtare dhe numrin në rritje të femrave që e akuzuan atë...

Justin Bieber refuzon Donald Trump?

Justin Bieber ka marrë së fundmi një ofertë nga Partia Republikane me në krye Donald Trump. Këngëtarit i janë ofruar 5 milionë dollarë vetëm për...

Lajmet e fundit