Ballina Etiketimet Zhan pol sartri

Etiketim: zhan pol sartri

LETRA/ Faleminderit, por nuk e dua! Kur Zhan Pol Sartri refuzonte...

Beteja e vetme e mundshme sot në frontin kulturor, është beteja për bashkëjetesën paqësore të të dy kulturave, asaj të Lindjes dhe të Perëndimit....

Lajmet e fundit