Ballina Etiketimet Zhduket

Etiketim: zhduket

Zhduket një 18-vjeçare nga Llojani i Kumanovës

Një vajzë tetëmbëdhjetë vjeçare me inicialet V.K. nga fshati Lojan i Kumanovës,dje është paraqitur si e zhdukur. Sipas babait të V.K., ajo më datë 13.02.2017,...

Zhduket Albin Kurti!

Derisa liderët e partive politike në Kosovë, por edhe udhëheqësit shtetërorë kanë dhënë deklarime dhe intervista të ndryshme në media me rastin e fundvitit,...

New York, zhduket studentja muslimane që u sulmua në metro

Adoleshentja muslimane e cila ishte viktimë e një sulmi të urrejtjes më herët gjatë këtij muaji në metro të qytetit është zhdukur prej dy...

Lajmet e fundit