Zhduket një 18-vjeçare nga Llojani i Kumanovës

Një vajzë tetëmbëdhjetë vjeçare me inicialet V.K. nga fshati Lojan i Kumanovës,dje është paraqitur si e zhdukur.

Sipas babait të V.K., ajo më datë 13.02.2017, pa asnjë paralajmërim është larguar nga shtëpia në drejtim të panjohur.

Nga SPB në Kumanovë informojnë se janë në dije të rastit dhe po ndërmerren të gjitha masat për gjetjen e së zhdukurës


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu