Ballina Etiketimet Zinxhire

Etiketim: zinxhire

Demi kishte qenë gjithë jetën në zinxhirë – do të prekeni...

Demat dhe në përgjithësi kafshët shtëpiake, në shumë pjesë të botës jetojnë në kushte të tmerrshme nëpër ferma. Ata janë të bllokuar në hapësira...

Maqedoni, ja sa janë gjobat nëse nuk pajiseni me zinxhirë

Stuhitë e dëborës dhe ngricat të cilat kanë mbuluar rrugët e Maqedonisë, janë bërë burim aksidentesh. Autoritetet maqedonase i kanë bërë apel qytetarëve që të...

Lajmet e fundit