Ballina Etiketimet Zulfi adili

Etiketim: zulfi adili

UNITETI: Ja pse nuk nuk shkuam në takimin e sotëm të...

Partia “Uniteti” përmes një deklarate për mediat ka dhënë përgjigjen e saj për mosshkuarjen në takimin e sotëm të thirrur nga Lëvizja BESA dhe...

Lajmet e fundit