Ballina Etiketimet Zv kryeminister

Etiketim: zv kryeminister

Skandali i “TDS Kioski”: Portali Abdylaqim Ademit sulmon zv/kryeministrin Festim Halili

Ndonëse kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti para 1 viti ndryshoi thuajse tërë formacionin e ministrave, duke larguar gardën e mëparshme të...

A po i plotësohet dëshira Menduh Thaçit që të bëhet zëvendës...

Dhënia e mandatit liderit të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevskit nga ana e presidentit të shtetit, Gjorgje Ivanovit ka habitur opinionin e brendshëm dhe atë ndërkombëtar. Ekspertët...

Lajmet e fundit