Taravari: ASH i është bashkuar Ndryshimit, pjesa tjetër një BDI në hall

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka reaguar në rrjetin social facebook duke dhënë një mesazh të shkurtër, raporton SHENJA.

“ASH-ja i është bashkuar Ndryshimit…pjesa që mbetet është një BDI në hall!”, ka shkruar Taravari.

Kujtojmë që ASh e Selës ka propozuar shkarkimin e dy ministrave të Shëndetësisë dhe Informatikës dhe zëvendësimin e tyre me dy emra tjerë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu