Taravari: Dashuria e nënës i jep fëmijës, atë që shkollat ​​dhe universitetet nuk munden

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka uruar nënën e tij për ditëlindje.

“Dashuria e nënës i jep fëmijës, atë që shkollat ​​dhe universitetet nuk munden. Gëzuar ditëlindjen!”, ka shkruar Taravari.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu