Taravari ironizon me seancën e improvizuar: Mendova se ishte shaka por jo

Arben Taravari nga VLEN përmes një shkrimi në rrjetet sociale ka ironizuar me seancën e improvizuar të Kuvendit nga Fronti Europian, përcjell TV21. Taravari shpërndau deklaratën e Grubit që u transmetua nga TV21, dhe shkroi:

“Pashë sot në media Artan Grubin i cili thoshte se Ziadin Sela është bërë Kryetar i Kuvendit…mendova se ishte shaka…por jo!2”, shkroi Taravari.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu