Taravari: Kam dëshmi se kush e inicioi bllokimin e llogarisë së komunës në këtë kohë pandemie

Përmbaruesi i ka bllokuar xhirollogarinë Komunës së Gostivarit pa paralajmërim, tha kryetari i Gostivarit, Arben Taravari, në emisionin ‘Enter’ në TV SHENJA.

“Unë kam informata të sakta, bile fotografi se kush e ka inicu këtë dhe si ka ardhur deri këtu bash në periudhën e gjendjes së jashtëzakonshme të bllokohet xhirollogaria.

Nuk dua tash ta politizoj e as të them diçka, por ata e dinë kush janë komplet organizatorët e kësaj”, deklaroi Taravari.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu