Taravari lajmërohet nga një prej shtabeve në Gostivar

Lideri i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari përmes një fotografie ka prezantuar entuziazmin e madh dhe mbështetjen në qytetin e tij në Gostivar.

“Një prej shtabeve të VLEN në Gostivar 👍🏻🙏”, ka shkruar Taravari. /INA/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu