Taravari reagon pas vendimit të ASH-së së Selës që ti bashkohet “Frontit Evropian”

Kryetari i ASH-së, Arben Taravari ka reaguar pas vendimit të ASH-së së Ziadin Selës që ti bashkohet “Frontit Evropian” me BDI dhe partitë e tjera.

“Dhe ata thonin se donin të dilnin vetëm. Ata thonin se nuk e shkelin kurrë fjalën dhe idealet e tyre…derisa…erdhi dita e sotme dhe i nxorri ata qartësisht zbuluar!

Jam krenar për Zgjedhjen Time Krah Popullit Tim! 100 herë e kisha Bërë të Njëjtën!
8 Maji Është N’Derë!”
, deklaroi Taravari.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu