Të enjten dhe të premten pritet të ketë shi të rrëbyeshëm dhe bubullima

Përsëri të reshura të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë të fortë paralajmërohet të ketë të enjten pasdite dhe të premten, transmeton InfoShqip.com
Meteorologët parashikojnë se të enjten dhe të premten Maqedonia do të jetë me shi të rrëmbyeshëm, vetëtima dhe erë të forte. .

Por në fundjavë pritet të mbaj mot stabil dhe pak i freskët./InfoShqip.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu