“Të kanë fotografuar me tjetër”, Rezarta Shkurta i bën namin Ermal Hoxhës dhe shpërthen në të shara: Të ka fluturuar tepeleku (VIDEO)

Rezarta Shkurta është bërë pjesë e një kamere të fshehtë nga emisioni “Thumb on” dhe këngëtarja ka rënë në grackën e gazetarit i cili i ka thënë se ka disa foto të Ermal Hoxhës me dikë tjetër.

“Këto foto i dashur mund t’i publikosh sa të kesh qejf”, i tha Rezarta gazetarit Ronaldo Sharka e më pas e përzuri nga zyra e saj.

Më pas ajo mori në telefon Ermalin dhe i tha: “Për sa mund të vish se dua të flasim çik. Hajde se po të pres”

“Ku ishe pardje ti? Ishe me Landin apo me Landën?”, dëgjohet ta pyesë Rezarta Ermalin.

“Të kishin bërë foto. Ermal Hoxha s’je në rregull më duket. Të ka fluturuar tepeleku. Pra ti po shqetësohesh që të ruaj unë imazhin ***”, thotë Rezarta me tone të larta. Vazhdimin e bisedës na mbetet ta mësojmë të dielën në “Thumb on”.

VIDEO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu