Temperaturat sot në Maqedoni deri në 40 gradë celsius

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 14 deri në 23 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 34 deri në 40 gradë. Indeksi UV do të jetë 9.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë minimale 20 gradë ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri 39 gradë.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu