Tensione në sheshin Skënderbeu, protestuesit përplasen me policinë

Kanë vijuar edhe sot protestat kundër propozimit francez me c’rast ka pasur edhe një përplasje fizike mes protestuesve dhe policisë, këtë herë në sheshin Skënderbeu.

E si shihet qëllimi i disa protestuesve është edhe nxitja e konflikteve ndëretnike në vend.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni edhe pamjet e mëposhtme të sigurara nga TV21.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu