Tentim për grabitje në ambientet e komunës së Çairit, ku mbahej materiali zgjedhor

Ministria e Brendshme ka raportuar se sot tre persona kanë tentuar të hapin derën hyrëse dhe portën e objektit të Komunës së Çairit ku po mbahen materialet zgjedhore.

Ngjarja, siç njofton MPB, është raportuar në Stacionin Policor të Bit-pazarit. Personat janë larguar nga vendi pasi janë vënë re nga punonjësi i policisë që po siguronte materialin zgjedhor. Nga policia informuan se nuk ka dëme dhe se janë ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit. (INA)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu