Tentuan t’i bëjnë kamer të fshehtë, por i futi ai në kurth, video e Luiz Ejllit që po “çmend” rrjetin (VIDEO)

Këngëtarin Luiz Ejlli e kemi parë shpesh në BBV të tregojë gjëra që sipas tij pritet të ndodhin, dhe kanë ndodhur vërtetë.

Në rrjet është bërë virale një video e viteve më parë, ku shihet se një vajzë po përpiqet t’i ngrejë “kurth” Luizit.

Pavarësisht se ajo e kishte fshehur mirë mikrofonin dhe kamera nuk ishte aspak në horizontin e Luizit, këngëtari arriti ta dallojë se po filmohet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu