Tërmet në Maqedoninë e Veriut, Kosovë dhe Serbi

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mëngjesin e sotëm në Serbi, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut.

Lëkundjet janë ndjerë në rajonin e Ferizajt, sipas faqes EMSC.

Magnituda ishte 3.2 e shkallës rihter.PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu