Tërmeti e dridh Tetovën dhe Gostivarin, ja sa ballë ishte

Një tërmet me magnitudë 3.4 ballë dhe me epiqendër në Shqipëri ka shqetësuar mbrëmë banorët e Tetovës dhe Gostivarit.

Sipas EMCC, tërmeti është regjistruar në orën 23:39 me orën lokale.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu