TËRMETI NË ITALI: PAMJE DRITHËRUESE TË REGJISTRUARA NGA KAMERAT E SIGURISË (VIDEO)

Tridhjetë e shtatë persona kanë vdekur dhe rreth 150 janë të humbur nga tërmeti i fuqishëm që ka goditur Italinë qendrore, thonë zyrtarët, shkruan BBC.

Ndërsa ekipet e shpëtimit në terren janë në kërkim të të lënduarve, në videon e mëposhtme mund të shihni se çfarë kanë regjistruar kamerat e sigurisë.

http://www.youtube.com/watch?v=WeuFdP9_ev8


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu