Thaçi dhe Veseli në Hagë: Jam plotësisht i pafajshëm

Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është deklaruar sot para Gjykatës Speciale. Thaçi gjatë gjykimit ka thënë që është i pafajshëm.

“E kuptoj aktakuzën e ndryshuar dhe jam plotësisht i pafajshëm”, ka thënë Thaçi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu