Thaçi: Me këtë ekip, Kosova sigurt në Kampionatin Evropian

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, takimin midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Bullgarisë e ka cilësuar si ndeshje fantastike.

Ai ka thënë se Dardanët dominuan përgjatë gjithë ndeshjes, asnjë minutë nuk u dorëzuan, transmeton Klan Kosova.

“Me këtë ekip, Kosova sigurt në Kampionatin Evropian”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Presidentit Thaçi në Facebook.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu