Thonjtë me akullore janë trendi i verës që duhet të provoni

Vera ideale mund të jetë ajo në të cilën numërojmë banjot e diellit dhe akulloret, por për disa prej nesh pushimet janë ende vonë. Pra, çfarë ka mbetur? Kulti absolut, i cili nuk është tjetër veçse akulloret tona të preferuara.

Pra, akullore, tani në thonjtë tanë, të kemi këtë ndjenjë gëzimi, shkujdesjeje dhe fëmijërie kudo. Pikërisht për këtë, trendi i ri i thonjve janë thonjtë me akullore!

Do t’i gjeni në shumë variacione dhe do të vendosni saktësisht se si t’i dizajnoni ato në thonjtë tuaj.

Qoftë në një formë të gjatë apo të shkurtër, akullorja në thoin tonë do të vishet shumë mirë. Është gjithashtu një notë e këndshme humori në përditshmërinë gri. Preferoni kombinimet e zbehta për një efekt më karamel dhe do të mbeteni të impresionuar. Gjithsesi, ne ishim të emocionuar, apo jo?PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu