“Ti të rrahësh babain tim”, dalin pamjet e sherrit mes princit dhe Elias: Ti s’ke shkollë (VIDEO)

Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë denoncuar njëri-tjetrin për dhunë pas një sherri të ndodhur një ditë më parë.

Ky sherr i ndodhur brenda ambienteve të pallatit rezidencial është bërë publik edhe në media. Në pamje duket momenti kur Elia Zaharia përplaset me princin dhe i bërtet duke i përmendur babain, bukën dhe edukimin.

“Ke prekur me dorë babin tim që të ka mbajtur me bukë. I ke gjuajtur babit që është 70 vjeç. I ke gjuajtur babit tim, do të çoj në gjyq ty mos bëj viktimën. Të rrahësh ti babain tim. Ti s’ke shkoll, ke vetëm katër klasë shkollë. T’i ke falsifikuar provat, i ke thënë shtetit shqiptar që je i shkolluar”.

Princi ka regjistruar këtë moment dhune dhe pamjet i ka dorëzuar në polici, ku ka bërë denoncimin dhe ka kërkuar urdhër mbrojtje. Pas kësaj ai është paraqitur edhe në spitalin “Nënë Tereza” për trajtim mjekësor.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu