Tirana bllokohet sërish, uji vërshon në rrugë pas reshjeve të shiut, ja zonat më problematike

Kryeqyteti është bllokuar sërish ditën e sotme pas reshjeve të shiut ku uji ka vërshuar në disa rrugë kryesore të Tiranës.

Si pasojë e motit të keq është shkaktuar dhe trafik i rënduar, ndërsa zona më problematike paraqitet zona e ‘Don Boskos’ dhe ‘Komuna e Parisit’.

Që prej ditës së djeshme disa qytete të Shqipërisë u përfshinë nga stuhia ‘Ciaran’, e cila shkaktoi dëme të mëdha materiale dhe qarkullimi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu