Tragjedi në afërsi të Preshevës, një person nga Tetova plagos rëndë gruan pastaj vret vetën

Një shtetas i Maqedonas ka qëlluar me armë zjarri një grua nga Serbia në pikë pagesën në afërsi të Preshevës dhe më pas është vetëvrarë, raportojnë mediat serbe.

Në pikë pagesën në afërsi të Preshevës sonte, pas një debati, një shtetas i Maqedonas nga Tetova ka qëlluar me armë zjarri një grua nga Serbia, e cila është rreth 30 vjeçe dhe më pas është vetëvrarë.

Ai nuk u ka mbijetuar plagëve dhe ka ndërruar jetë, ndërsa gruaja është në gjendje të rëndë, konfirmojnë nga spitali i Vranjës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu