Tuna zbulon për herë të parë portretin e djalit të sapolindur (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë, Tuna Sejdiu është bërë nënë për herë të dytë, duke i surprizuar të gjithë.

Megjithatë, lajmet dhe spekulimet e ditëve të fundit nuk e kanë penguar aspak Tunën të ndajë me fansat çastet më të bukura të këtyre ditëve kur sapo ka nisur mëmësinë për herë të dytë.

Këngëtarja ka ndarë në Instastory momentin e parë me dy djemtë e saj, Tian dhe Zen.

Vëllai i madh është duke puthur të voglin në këtë video disa sekondëshe që Tuna ka ndarë me miqtë virtualë.

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu