U paragjykua që rriti flokët, Kemali tani po i ‘çmend’ turket me pamjen e re (FOTO)

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të pëlqyer turk. Ai u bë tejet i pëlqyer që në fillim të karrierës së tij dhe suksesi i tij tani është në kulminacion, përcjell InfoShqip.

Ishte roli i Kemalit në serialin, ‘Kara Sevda’ ai që e bëri shumë të njohur në publikun shqiptar.

Ai njihet si një ndër aktorët më të bukur turk, dhe këtë e dëshmon me imazhet që i publikon e sidomos në atë të fundit ku Kemali shihet me ndryshim të ri në pamje.

FOTO:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here