U raportua se ka ndërruar jetë, reagon ashpër Antonela Berisha (FOTO)

Së fundmi, Antonela Berisha, ish-pjesëmarrëse e BBV2, është bërë objekt i lajmeve të rreme në internet, çka e ka bërë të reagojë fuqishëm ndaj mediumit që ka shpërndarë këto informacione të pasakta.

Berisha ka treguar se ka marrë shumë mesazhe dhe njoftime nga njerëz të ndryshëm që e kanë informuar për këtë lajm, dhe është shprehur e zhgënjyer nga gatishmëria e disave për të përhapur gënjeshtra për të fituar më shumë vizita në faqet e tyre. Ajo ka paralajmëruar se këtë herë nuk do të qëndrojë duarkryq dhe do të marrë masa ligjore ndaj atyre që janë përgjegjës për përhapjen e këtyre informacioneve të pavërteta.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu