Urimin më të bukur ia bëri Elgiti, sa vjeç mbushi sot Klea Huta

Sot është një ditë e veçantë për moderatoren shumë të dashur nga publiku, Klea Huta. Kjo pasi ajo feston ditëlindjen dhe mbush plot 29 vjeçe.Padyshim, Klea ka marrë shumë urime, por më i bukuri është ai i gjysmës së saj më të mirë, Elgitit.

Ky i fundit ka postuar në Instagram një foto, ku çifti shfaqet bashkë me të birin, Kridin dhe duken shumë të lumtur.

Gezuar Ditelindjen Mama @kleahuta Unë dhe @kriddoda te duam shume”, ka shkruar Giti krahas fotos.

Kujtojmë që Klea ka shumë vite në skenë. Ajo e ka nisur karrierën që në moshë të vogël përmes aktrimit në grupin “Kripmjaltëzat”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giti (@elgitdoda)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu