Ushtarët rus në panik duke ikur me tank, përplasen me një pemë

“Është e natyrshme të ikësh (shpejt) kur ushtria ukrainase sulmon. Por të ikësh kështu e të humbasësh rrugës e të të ndalojë një pemë proukrainase?! Çfarë shfaqjeje! Charlie Chaplin do t’ju duartrokiste”, postoi ushtria ukrainase në rrjetet sociale një video, autenticiteti i së cilës nuk është konfirmuar.

Videoja tregon një tank rus që dyshohet se ikën nga një kundërsulm ukrainas, duke shkaktuar që ushtarët të bien dhe përfundimisht të përplasen me një pemë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu