Valencia mposhtet nga Las Palmas, nuk e ndihmon as Mustafi

Valencia ëshët mposhtur në Mestalla nga Las Palmas me rezultat 2:4
Skuadra e Shkodran Mustafit, Valencia është mposhtur në Mestalla nga Las Palmas me rezultat 2:4.

Golat për Valencia në këtë ndeshje i shënoi Santi Mina, ndërsa për Las Palmas shënuan Livaja dy, Viere dhe Boateng.

Në këtë ndeshje Mustafi u inkuadrua në pjesën e dytë, por nuk arriti të ndihmonte skuarën që të arrinin një barazim ose fitore.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu