Vetëvrasje në Kumanovë

Një kumanovarë dje të është vetëvrarë në banesën e tij në rrugën “Kirili dhe Metodi”, konfirmoi sot MPB.

Ai është gjetur i varur mbrëmë rreth orës 21:15. Mjeku i Shtëpisë së Shëndetit Kumanovë e ka konstatuar vdekjen pa gjurmë dhune.

MPB informoi se në pajtueshmëri me prokurorin publik, trupi i kumanovarit iu është dorëzuar familjes.(INA)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu