Vidal ka vendosur për të ardhmen

Vidal ka vendosur për të ardhmen. Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona.

Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga Camp Nou dhe të krijojë hapësirë në skuadër.

Por, sic ka thënë Arthur dhe Rakitic, Vidal është i lumtur në Barcelonë dhe nuk dëshiron të largohet.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu