Video hit: Abazoviç, me biçikletë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së

Një politikan nget një biçikletë nëpër rrugët e New York-ut, duke shkuar ne selinë e OKB-së. Jo, nuk është një skenë nga filmat amerikanë “Lemonade”. Është kryeministri ende në detyrë i Malit të Zi, shqiptari Dritan Abazoviç, lideri i lëvizjes URA.

Ai u filmua duke ngarë biçikletën në metropolin amerikan.

Ndërsa po ndiqej nga afër nga sigurimi, anëtarët e ekipit të tij dhe një automjet policie.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu