Videoja e Bidenit duke sharë është bërë hit në rrjetet sociale

Videoja e presidentit amerikan Joe Biden duke sharë është bërë hit i vërtetë në rrjetet sociale.

Dje, presidenti u takua me kryetarin e bashkisë së Fort Myers Beach, Ray Murphy dhe në një moment gjatë takimit ai tha:

“Askush nuk ngatërrohet me Biden.”

Konteksti ende nuk është plotësisht i qartë, por kryebashkiaku definitivisht ishte dakord me të.

“Ke absolutisht të drejtë,” i tha ai.

“No one fucks with a Biden.” pic.twitter.com/vvio6mqlyr

— Kyle Griffin (@kylegriffin1) October 5, 2022

“Ky është presidenti im”, “Tani e dua edhe më shumë”, “E thënë shkëlqyeshëm”, janë vetëm disa nga komentet poshtë fotos në Twitter.

Kjo nuk është hera e parë që Biden regjistrohet duke u betuar – ai njoftoi në vitin 2010, kur ishte nënpresident, se Barack Obama do të ndryshonte ligjin e kujdesit shëndetësor.

“Kjo është një gjë shumë e rëndësishme,” tha Biden në atë kohë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu