Vin Diezel i treti me më shumë se 100 milionë ndjekës në Facebook

Aktori i njohur Vin Diesel është bërë aktori i parë hollivudian që ka arritur shifrën e 100 milionë ndjekësve në Facebook.

Ylli i “Fast & Furious”, i’u bashkua këngëtares Shakira dhe futbollistit Cristiano Ronaldo duke arritur këtë shifër magjike.

Ai u urua dhe nga themeluesi i rrjetit social, Mark Zuckerberg.

Postimi më i famshëm i aktorit të njohur ishte rrëfimi i tij për vdekjen e kolegut të tij, Paul Walker.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu