Visar Ganiu: Çarshia e Vjetër me ndriçim modern

Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu ka prezantuar imazhet e reja të Çarshisë së Vjetër të Shkupit. Kjo pamje e re e Çarshisë është fal ndriçimit të ri me stil modern. Ky është vetëm fillimi, thotë kryetari Ganiu duke paralajmëruar edhe projekte tjera në Çarshinë e Vjetër të Shkupit.

Postimi i plotë:

Kështu duket sonte Çarshia e Vjetër, zemra e Çairit, e ndriçimi i stilit modern që ekipet tona komunale e instaluan i jep një pamje edhe më mahnitëse.

Çarshia është margaritari ynë i padiskutueshëm dhe ne paralajmërojmë gjëra edhe më të bukura për te“- shkruan ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu