Viti 2014, Ali Ahmeti në Hasanbeg: Fjalë të mëdha dhe premtime boshe! (VIDEO)

2014 – Ali Ahmeti në Hasanbeg
Fjalë të mëdha, premtime boshe, garanca të kota… Gjaku, flamuri, Skenderbeu…
2016 – njerëzit po vdesin nga mungesa e kushteve elementare për jetë…/Lajmpress

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu