Vjollcë Berisha: Dallimi është i qartë, rinia mbetet zëri ynë, zëri i shpresës, dinjitetit dhe krenarisë

Sekretari i Aleancës për Shqiptarët, profesoresha Vjollcë Berisha në ditën e dytë të kampanjës ka theksuar se që nga fillimi Aleanca për Shqiptarët kanë pasur synim faktorizimin e të rinjëve dhe vlerave rinore në mesin e kësaj shoqërie, shkruan Top24.

Profesoresha Berisha, më tej shton se Dallimi është i qartë, rinia mbetet Zëri ynë, zëri i shpresës, dinjitetit dhe krenarisë, tha ajo përcjellë Top24.

Ndryshe lista e Aleancës për Shqiptarët është me njerës të rinjë dhe kështu si e tillë ka dhe moton “Jepi zë Rinisë”


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu