Votoi Diaspora, ja rezultatet paraprake

Këtë të martë u zhvillua raundi i parë i zgjedhjeve presidenciale në Maqedoni, ku votuan diaspora, të burgosurit dhe të sëmurët.

Nga rezultatet parapeake mësohet se diaspora i ka dhënë besimin Frontit Europian.

Gjithsej 2571 Votues

FRONTI EUROPIAN 2011 Vota

Opozita (VLEN) 560 Vota


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu