Vuçiq: Maqedonasit janë vëllezërit tanë, çka do që të kërkojmë, gjithmonë jemi me ta

“Maqedonasit janë vëllezërit tanë, çfarë do që të kërkojnë, ne gjithmonë do ti dalim në ballafaqim”, theksoi mbrëmë presidenti serb Aleksandar Vuçiq në intervistën për TV Prva.

Ai këtë e theksoi duke folur për ndihmën dhe evakuimin e shtetasve të Maqedonisë nga Izraeli përmes aviokompanisë shtetërore “Air Serbia”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu